FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER RANDEVU AL LAB. SONUÇ NÖBETÇİ ECZANE YOL TARİFİ

Hakkımızda

Sağlık Merkezimiz; 1994 yılında Bartın`ın ilk görüntüleme merkezini kurarak girdiği sağlık sektöründe 2004 yılında poliklinik, 2006 yılında Tıp Merkezi, 2007 yılında Ameliyathane ve Doğumhane birimlerinin eklenmesiyle Cerrahi Tıp Merkezi olarak hızlı bir gelişim göstermiştir.

 

Sağlık sektöründe Batı Karadeniz bölgesine hizmet etmek üzere koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı, sağlık teknolojisindeki gelişmeleri takip ederek, en güncel tetkik altyapısını sağlamayı hedefleyen çalışma anlayışı ile faaliyetlerini geliştirerek geleceğe taşıyan bir kurum olmaya çalışıyoruz.

 

Bölgemizde 1470 nµ lazer teknolojisini ilk uygulayan kurum olarak sektörümüze örnek olmaya çalışıyoruz. Diğer taraftan fetal anomali taraması (ayrıntılı ultrason) yapan radyoloji uzmanı istihdam ederek bölgemizde tetkik altyapısının çıtasını yükseltmekteyiz. İlimizde birçok branşta ilkleri gerçekleştirerek halkımızın hak ettiği sağlık hizmetini alabilmelerine katkı sağlıyoruz.

 

Halen İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği, Ruh Sağlığı ve SinirHastalıkları (Psikiyatri) Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Göğüs Hastalıkları Polikliniği, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği bulunmaktadır.

 

İlimizde ilk özel hastane öniznini alarak gelişimini sürdüren merkezimiz, bölge halkının sağlığı için çalışmaya devam etmektedir.


AKTIP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. | 2017